Småföretagarnas Riksförbund
Småföretagarnas Riksförbund

Styrelse

Detta är organisationens styrelse som sätter riktlinjer för verksamheten och etablerar planer för organisationens arbete.

Leif Svensson
Leif Svensson (Höganäs), Förbundsordförande – Presentation
E-post: leif.svensson@smaforetagarna.eu

Anne Abraham Marbrandt
Anne Abraham Marbrandt (Höllviken), Vice Ordförande
E-post: anne.marbrandt@smaforetagarna.eu

Maria Boborg-Trané  Presentation
Maria Boborg-Trané (Pixbo), Förbundssekreterare
E-post: maria.boborg-trane@smaforetagarna.eu

Lars Strömberg
Lars Strömberg (Ramlösa) – Presentation
E-post: lars.stromberg@smaforetagarna.eu

Siv Öberg
Siv Öberg (Luleå) – Presentation
E-post: siv.oberg@smaforetagarna.eu

Peter Thörn
Peter Thörn, Lomma
E-post: peter.thorn@smaforetagarna.eu

Carina Kindkvist
Carina Kindkvist (Stockholm) – Presentation
E-post: carina.kindkvist@smaforetagarna.eu

Lennart Erlandsson
Lennart Erlandsson (Ängelholm),- Presentation
E-post: lennart.erlandsson@smaforetagarna.eu

Anneli Egestam – Presentation
Anneli Egestam (Göteborg)
E-post: anneli.egestam@smaforetagarna.eu

 

 Suppleant

Mats Eriksson
Mats Eriksson (Stockholm)
E-post: mats.eriksson@smaforetagarna.eu

Den här webbplatsen använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser. Läs mer här.